doiny
| doiny a întrebat:

Ce telefon mobil imi recomandati sa-mi cumpar?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Exista telefoane mobile si exista Nokia. Eu iti recomand cu incredere nokia.are telefoane pentru toate buzunarele si intotdeauna foarte bune!winking Eu am Nokia 6120 Classic si ma declar extrem de multumita!

39 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca vrei sa fii la moda un prada sau armani eu am unul si toti mor de invidie.

| sigmanet a răspuns:

In primul rand e bine sa precizezi ce buget aloci pentru achizitionarea unui telefon mobil. E bine sa spui daca ai preferinte la producator etc.

| sigmanet a răspuns:

Incredibil de imagine are Nokia pe aici big grin
dar fata a intrebat CE telefon sa-si cumpere, nu ce marca...
asa ca uite o lista aproximativa:
- Blackberry 8110 | 8120 | 8220
- pentru multimedia BB Storm | Nokia 5800 | iPhone?!?!

Trebuie sa stii ca Sony-Ericsson incepe sa aiba probleme cu incarcatorul dupa 3-4 luni
Fereste-te de aparatele care au windows ca sistem operare - Symbianul este mult mai stabil
La Nokia este posibil sa trebuiasca resoftat, unele versiuni sint prastie la soft...
Samsung are partea de voce excelenta dar sta cam prost cu semnalul.
LG este cea mai proasta optiune. Pardon, am uitat de Alcatel si Sagem... happy

eileen
| eileen a răspuns:

Si eu tot pentru Nokia sunt. Astea mai noi sunt destul de practice. Dar daca ai bani, ia-ti un blackberry sau un Samsung Omnia. Clasa!

| DenissaDeea a răspuns:

Un samsung sau Nokia, amundoua sunt firme super bune ca calitate si finete! iti recomand un telefon finut sa alegi!

| NoName_9903 a răspuns:

Exista "Nokia", si "alte telefoane".
Depinde foarte mult ce vrei de la acest telefon, si cat vrei sa investesti.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

O nuanta: am observat ca la Sony Ericsson, daca am mai multe incalls, fiecare nou intrat il eclipseaza pe precedentul, si idem la formare! Pe cand la Nokia, raman toate, succesiv, si cu time-ul aferent! Acum, si in functie de ce asteptari si nevoi ai de la un terminal, decizi.

| cristi a răspuns:

Nokia. best of allwinking

| Elena0210 a răspuns:

Ce telefon iti place tie si care crezi ca iti e mai util. Io tiasi recomanda nokia... ce model iti place tie

| LuS[z] a răspuns:

Samsung.sunt cele mai bune

| blabla a răspuns:

Cu siguranta NOKIA, consider ca e cea mai tare firma de telefonie mobila...Eu iti recomand NOKIA n70 il am de ceva timp si e super taree.nu am probleme cu el.bateria tine 1 saptamana chiar daca ascult muzica sau fac poze foarte multe.Eu ma inteleg foarte bine cu el .are un design dragut si rezistent! PS:nu este un telefon scump, are un pret accesibil

| sefu01 a răspuns:

Nokia n75 e f bun

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Eu am un nokia n95

| Adorable3 a răspuns:

Eu am LG Shine...si nu imi face figuri. e bunhee hee. dar eu zic ca cele mai bune sunt NOKIAbig grin

| georgia a răspuns:

Nokia.eu am un nokia 6500 slide si super multumita de el.

| littleony a răspuns:

Cele nokia ar fi mai bune...eu am un samsung, dar mi-a placut mai mult nokiawinking succes in alegereea telefonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 6300 sau 6120c.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu recomand un nokia 6000 si ceva...eu vreau sa-mi cumpar unu de ala... e si subtire si e ffff bun
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Nokia n70 Music Edition in stare fffff buna.0723517544

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingnu stiu...in orice caz sa nu iti cumperi samsung u700. e ca dracu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un Samsung 1900 galaxy s 16G chiar daca costa mult este foarte bun si are si touch screen eu am si mi la trmis mama din spania si este super bun nu te plictisesti de el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare firma ( marca ) are asa ceva, telefoane pentru fiecare buzunar... as formula "exista telefoane mobile si exista si Nokia printre ele " principalul atu este bateria, in rest, tine de gusturi big grin. as miza mai curand pe iphone sau, de ce nu, Motorola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Samsung s5230 este foarte bun, eu il am de 6sau 7 ani si nu s-a stricat apsolut deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un telefon cu tack screen eu iti recomand telefonul LG GD510...eu am un astfel de telefon. se gaseste in multe culori... merita sa ti-l cumperi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Nokia c3 roz e perfect pentru tine

| buzucan a răspuns:

Http://www.blog.chestiiutile.com/tehnologie/ce-telefon-sa-mi-cumpar.html uita-te peste recomandarile de aici.mi se par cele mai complete