| daniel123341 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau de 1500 lei
Mi-as lua Samsung a5 fac o alegere buna?

4 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu faci. Allview și Samsung sunt cele mai proaste. Ia-ți un Nokia.

| valentinatvd a răspuns:

Eu am avut Nokia 5 s este un dezastru, in prezent am un Samsung j7 2016 si sunt multumita, si de a5 am auzit pareri bune. Acum depinde si de ceea ce cauti.

| andyarx a răspuns:

Huawei p9 lite 2017 e foarte foarte ok sin toate punctele de vedere

| seby0106 a răspuns:

Iti recomand un Allview x4 soul extreme care ar fi cel mai bun telefon la acest pret: https://www.emag.ro/......DKTRGKBBM/