| Luci1988 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau dintre Samsung Galaxy note, Iphone 4s sau Samsung Galaxy s2?

Răspuns Câştigător
| arual93 a răspuns:

Sigur as alege dintre cele pe care le-ai enumerat Samsung galaxy note..sunt multe review-uri si iti poti da seama care ar merita. Iphone-ul e doar un brand desi multi prefera aceasta marca eu aleg Samsung si ca performante si designbig grin

14 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Iphone 4s dupa parerea mea este fie pentru oameni care chiar au nevoie de un telefon de calitate, care daca il scapi ti se face tandari chiar sub ochii tai, fie e luat pentru "fite", sa vada lumea ca ai tu iPhone. Dintre cele 3, eu as alege Galaxy Note, sau cum a spus NoWarForBlackMetal, un Galaxy S3 ar fi bun, daca nu vrei un Galaxy note pe care sa-l tii in geanta, marimea fiind ceva mai mare. Pa pa!

Răspuns utilizator avertizat
| NemNUZ a răspuns:

Iphone forever

| LovellyAngel a răspuns:

IPhone 4s... Astia care zic ca daca il scapi jos se face tandari, sa mai spuneti cand veti avea voi. Eu am iPhone4 si la cate cazaturi a indurat e intreg si fara nicio zgarietura(bineinteles am folie de protectie si carcasa protectoare). Aia care nu stiu si nu au sa taca. Nu pot zice nimic de Samsung pentru ca nu am, nu vorbesc ca astia de aici care habar nu au ce spun. Ce pot sa zic ca astea de la Samsung au un touchscreen praf, am vazut la multi oameni si merge foarte greu... Ia-ti care iti place tie cel mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| LovellyAngel a răspuns (pentru adrianboss2011):

Asta am zis si eu, atata se kka pe ei ca nu e bun ca daca il scapi se face tandari... L-am scapat de vreo 2-3 ori si e bine mersihappy. Trebuie sa fii si prost sa dai cu el de pamant calumea ca atunci normal se face tandari

| dudu13 a răspuns:

Eu zic ca Iphone 4s ar merita, dar mai bine mai pui ceva in plus si iti iei Samsung Galaxy s3. Parerea mea!

| Omulambitious a răspuns:

Samsung galaxy note este cel mai bun are de toate hmmm Samsung galaxy s2 nu prea tine bateria putin iar iphone 4s ai dat odata cu el de pamant gata e dus deci raspuns final :

Samsung Galaxy Note fundapuppy dog eyes

| Luci1988 explică:

Sincer sa fiu Galaxy S3 nu imi place, ecranul acela il strica pentru ca este lung.

| MusicFan_6770 a răspuns:

Samsung galaxy s3! e la fel de scump ca si galaxy note dar mult mai bun decat cele trei la un loc! (eu am Samsung galaxy s2)

| petro21 a răspuns:

Eu in locul tau mi-as lua un IPhone4s sau un Samsung Galaxy s3..pacat ca eu nu am bani mai mult de un Nokia c3-01hee hee)

| Anca23earl a răspuns:

Galaxy note e prea mare, e cat o tableta, galaxy 2 nu e nemaipomenit, si iphone4s se strica usor...intradevar, mai bine iti iei un galaxy s3, e fenomenal. dar dintre cele enumerate de tine, as alege iphone-ul.

| dericku7 a răspuns:

Iati un Galaxy note, cel mai mic pret il gasesti aici http://bit.ly/LBFujj. E cel mai tare telefon existent pe piata

| sylwyu97 a răspuns:

Iphone 4 swinking