| andrewhyper a întrebat:

Ce telefon să-mi cumpăr dintre Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Nexus și Samsung Galaxy Note?

9 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Parerea mea este ca Galaxy Note e cea mai buna alegere si cel mai bun telefon la ora actuala calitate/pret daca nu te deranjeaza marimea care poate fi la randul ei un atuu. Recomand de aici: http://bit.ly/HSzDW8
Toate cele bune!

| DLeonard a răspuns:

Categoric Samsung Galaxy Note

| ShadowSlck a răspuns:

Per total, Note ar fi peste toate. Este un telefon absolut superb. Multi spun ca este prea mare, dar la performante si la display, bate celelalte telefoane. Si galaxy s II si Nexus sunt superbe, dar nu se pot compara cu Note-u. happy Numai bine.

| deleu123 a răspuns:

Mai astepta ca trebuie sa apara S III... nu te grabi

| NutellaN01 a răspuns:

Samsung Galaxy S II clar.

| andrewhyper explică:

Acum sunt 3 voturi pentru galaxy s2 si 3 pentru galaxy note si mai trebuie voturi

| andrewhyper explică:

Aaa un upadate la intrebarea de dinainte Samsung galaxy s3 s4 sau note 2

| testoasa a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebuie sa iti iei Samsung Galaxy S2 pentru ca am si eu si sunt foarte multumit. Are acealeasi aplicatii ca si iPhone si are camra de 8 megapixeli

| snoki99 a răspuns:

Samsung Galaxy S II se merita...Adica acum fiecare cu preferintele lui...Samsung Galaxy note e prea MARE si daca ti-l fura cineva ce faci? In fine eu iti pronun Samsung Galaxy S II