| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Ce telefon touchscreen imi recomandati, bun si valabil la ofertele Orange de prelungire a contractului? Pana in 100 lei (la reducere, pretul fara abonament fiind, bineinteles, mai mare)

3 răspunsuri:
| xReminisce a răspuns:

Cele mai bune telefoane sunt Iphone 3 sau 4. Sau mai ieftine sunt telefoanele Nokia!

| isauranick a răspuns:

Salut! un Samsung 3300 ca eu l-am luat cu 29 de euro si mi-am preungit abonamentul 2 anihappy sper ca te-am ajutat

| blackrain a răspuns:

Daca vrei unul bun, Nokia n8, dar nu e chiar ieftin, cu toate ca nu stiu exact pretul