| medex3 a întrebat:

Ce text sa pun pe tricoul prietenei mele? Pe 4 ianuarie face 14 ani si vreau sa ii cumpar un tricou negru si sa il personalizez pe undeva prin Pitesti.[daca stie cineva vreun loc sa imi spuna si mie] si nu stiu ce text sa ii pun straight face. Vreo idee? Si as vrea si un editor de poze pentru un colaj. Vreau sa ii cumpar si o rama ca sa ne aiba mereu langa ea[pe mine si pe prietenele ei][big grin]. Va rog sa ma ajutati happy

Răspuns Câştigător
| Carlene a răspuns:

Magazinul pentru tricouri personalizate in Pitesti il gasesti vizavi de magazinul Leonardo din centruhappy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La marile magazine exista aparate speciale, text :" ce te uiti baaaaa" " ma suni? 074xxxxxxx", haioase in orice caz sunteti tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca cu ceva funny de genul: E inchiriat...
Sau ultimul de la second-hand laughing