| anonim_4396 a întrebat:

Ce tipuri de blackberry imi recomandati, la preturi cat mai mici? faaaaara abonament! vreau si un link unde sa vad cum arata si caracteristicile. FUNDAAAA! pentru cat mai multe modele-dragut ar fi sa fie pana in 5-6 milioane. daca ati folosit vreunul din modele-cat de bun a fost?

1 răspuns:
| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Pai poti sa iti ei unul care este second-hand sau sa te duci la un magazin cu telefoane si intrebi acolo de BlackBerry cat mai ieftin si o sa iti zica 100% sper sa gasesti. funda?