| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa slabesc trebuie sa alerg?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Peste (fiert sau gratar), carne de pui, curcan, fara piele(fiert sau gratar), multe legume, spanac, conopida, broccoli, ciuperci, vinete, pastari, dovlecei, salate, fructe proaspete sau sub forma de compot fara zahar, lasate cateva ore ia zaharul din fructe, sucuri preparate in casa, lactate degresate(dietetice), ce au continut mic de grasimi, cereale integrale, paine integrala foarte putina, nuci, alune, seminte, supe sau ciorbe de zarzavat...

| mioara a răspuns:

Fa o cura de grefe si vei vea rezultate favorabile, redu paine, prajelile, bea sucuri naturale.

Răspuns utilizator avertizat
| andreig a răspuns:

Nu combina mancarurile, cum ar fi paste cu carne sau cartofi prajiti cu carne... evita prajerile in ulei, daca simti pofta de carne fa-o pe gratar sau prajita cu multa sare si fara nici un pic de ulei.nu manca dupa ora 20. fa cateva exercitii dimineata :abdomene, genoflexiuni...bea ceai si mananca multe lactate. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport. sport. sport...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot manca astan e scarbos dar eu maninc prajituri am 200 de kg am 9 ani

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eheee e greu nene laughing nu uita trebuie sa combini regimul cu sportul asa nu vei face nimic evita prajelile dulciurile grasimile sucurile painea numai de secara ai voie maxim 2 felii si aceia dimineata uite iti spun la ce ore mananc eu dimineata pe la 8 9 depinde cand ma trezesc dupa aceea la 12 1 cam asa dupa aceea la 5 si pe la 7 8 sa zic un fruct ceva simplu is multe care trebuie sa eviti