| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Ce vrea sa insemne "Comanda ta a fost anulata. Cardul nu a fost debitat"? Am comandat ceva de pe Wish insa m-am razgandit, asa ca i-am dat anularea comenzii peste cateva ore. Am primit email cum ca voi primi rambursarea in cateva zile dar mai jos in dreapta produsului ii scris "Comanda ta a fost anulata. Cardul nu a fost debitat".

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca asta este mesajul primit de la ei :
"Comanda ta a fost anulata. Cardul nu a fost debitat"
atunci asta este confirmarea lor, ca au anulat comanda si nu au procesat plata.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca: comanda ti-a fost intr-adavar anulata si nu ti s-au luat bani de pe card. Proabil ca anularae ai facut-o atat de rapid, ca eu nu apucaseara sa proceseze plata, retragandu-ti banii din cont, de aici si confirmarea ca, cardul nu ti-a fost debitat (debitat inseamna retras).

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Violleta2022):

Sa inteleg ca nu mi s-au luat bani de pe card la plasarea comenzii? Nu mai trebuie sa astept dupa o rambursare deoarece nici nu s-au retras bani din cont?

| Violleta2022 a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Daca asta este mesajul primit de la ei :
"Comanda ta a fost anulata. Cardul nu a fost debitat"
atunci asta este confirmarea lor, ca au anulat comanda si nu au procesat plata.

| doctorandus a răspuns:

Dap. Daca e vorba ca Wish sa-ti trimita banii inapoi, te loghezi pe Wish la contact cu clientii si ei te intreaba daca vrei banii inapoi sau sa-i pastrezi drept credit pe Wish, daca ii vrei inapoi dureaza circa doua saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica soldul și în caz că apare un minus, raportezi băncii. Sau chiar comerciantului.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru anonim_4396):

Problema ii ca a introdus gresit parola pe aplicatia BCR de cateva ori si mi-au blocat accesul... nu pot vedea statusul contului decat daca ma duc pana la un bancomat.

| JicaContra a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

DrawingInk explică (pentru Anonim15032001):
Problema ii ca a introdus gresit parola pe aplicatia BCR de cateva ori si mi-au blocat accesul... nu pot vedea statusul contului decat daca ma duc pana la un bancomat.

nu, ci daca dai telefon la banca, or sa iti si deblocheze contul