| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai ieftina placa video de 2gb-256bit primeste funda

3 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

200-300 ron minim, asa o gasesti. Nha nu mai tine aveti google, search acolo, nu pui intrebari pe google cauti precis, placa video 2gb 256 bit.

| usuk a răspuns (pentru kaTTsu):

Wow, geniu mai esti, crezi ca nu am cautat pe google?
daca o sa gasesti tu placa video de 2gb la 256bit la 200RON eu am sa-ti dau funda la fiecare raspuns care o sa mi-l dai tu mie
hai termina cu imbecilitatile astea, vrei sa pari destept? taci din gura

| Chiburashka01 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E5CYNBBBM/

asta este cea mai ieftina de pe eMAG, dar cred ca poti sa o gasesti si mai ieftina