| ElenaErika a întrebat:

Ceau! A comandat cineva parfumuri de pe site-ul Vivantis? Persista mirosul, sunt de calitate? As vrea sa stiu daca merita banii si daca sunt originale.
Merci! happy

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți "Velvet Exotic Leather - EDP"

e mortal

| LotusFlower a răspuns:

Nu cumpara de la ei, sunt escroci si vand produse fake sau defecte. Am facut plangeri peste plangeri sa recuperez banii si se fac ca nu inteleg chiar daca dovedesti cu poze care e problema. Extrem de greu sa recuperezi banii si au multe costuri ascunse. Incearca Notino, e mult mai safe