| iamhigh a întrebat:

Cei din Iași, știți cumva ce magazine se vor deschide la Palas Mall pe 31?
Înafară de Yellow Store, H&N, New Yorker?... Dau fundă! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

C&a, tommy hilfiger, il passo, oodji [magazin rusesc de haine ], stefanel, tosca blu, l'occitane, auchan, kfc, drive thru, new look, levi's., sephora. si tias ma scrie dar trebuie sa plec la scoala. sper ca te-am ajutat/

1 răspuns:
| IoanaXd a răspuns:

In portofoliul marilor branduri internationale de la PALAS se afla nume care intra pentru prima oara pe piata din Romania, precum Village Cinemas, Oodji si Garel Paris, dar si noutati pentru nord-estul tarii ca: H&M, Massimo Dutti, New Look, Tommy Hilfiger, Camaieu, LC Waikiki, Douglas, Humanic, Subway, Gregory’s etc.

Alti retaileri importanti prezenti la PALAS sunt: Auchan, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Hervis Sports, C&A, Sephora, Stefanel, Ecco, Motivi, L’Occitane, Intersport, Levi’s, Colin’s, KFC Drive Thru, Librarium etc.