| Bittersweet07 a întrebat:

Cine a avut/are telefonul Motorola Defy? Se merita sa il cumpar?

3 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Logic ca merita, dar marca Motorola.hmmm...straight face
am auzit ca rezista la ploaie.

| Dina a răspuns:

Cred ca nu, mai bine incearca ori ce tip de Nokia

| stefannnnn a răspuns:

Eu detin un Motorola defy si iti spun ca este un smart phone foarte bun+ ca este rezistent la apa,cazaturi, praf, ecran gorillaglass foarte rezistent[l.am scapat pe scari la scoala cu ecranul in jos si nu are nici cea mai mica zgarieturahappy ]Are camera de 5 mp, memorie interna de 1gb poti sa ii pui card de 32gb(maxim), sistem de operare android, procesor 1GHz etc...Eu spun ca se merita sa il cumperihappy