| TiberiuFasole a întrebat:

Cine a luat ceva de la eMAG la acea eroare? ( cei care nu stiu, un telefon costa maxim 10 lei, au pus aia din greseala reducere 99% la suta pe net.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cica da.

| TiberiuFasole explică (pentru express11):

Dintre voi, au fost 750 de comenzi intr-o ora la 11 noaptea.

| TiberiuFasole explică:

O domnu asta crede ca hacker-ul asta nesimtit care face la 12 noaptea oferte o va facede 2 ori happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata cum poti tine mereu pasul cu discounturile oferite de eMAG.
http://bitly.com/discount-emag Linkul are listate toate produsele si sunt sortate in functie de valoarea procentuala a discountului. E bine de tinut minte si verificat periodic :)

| OliviaSteer a răspuns:

Iata cum poti tine mereu pasul cu discounturile oferite de eMAG.
http://bitly.com/discount-emag

Linkul are listate toate produsele si sunt sortate in functie de valoarea procentuala a discountului. E bine de tinut minte si verificat periodic :)