| Jambon12345 a întrebat:

Cine a mai comandat de pe top closter/top closet?

3 răspunsuri:
| NicusQr a răspuns:

Nu stiu, de ce?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu n-as avea incredere intr-o pagina de Facebook. Daca nu au un magazin online imi pare ciudat.

| Dragoi_Elena_1953 a răspuns:

Am comandat un sacou de fapt al doilea cu Nr de comanda 151932 ZT10 2 xl Am primit un alt sacou decât cel comandat fără eticheta și într-un ambalaj rupt Greșeala mea a fost că l_am platit la curier și când am ajuns in camera am constatat că nu este sacoul comandat Nu avea nici eticheta parcă era de la secand hand Am sunat la voi la 16 și 45 minute când a venit curierul dar ați încheiat programul mai devreme Va rog sa îmi trimiteți banii și eu... minunăția de sacou Mai am multe comenzi la voi dar nu au fost probleme