| AvalohAlyn a întrebat:

Cine are friteuza Air Fryer?(friteuza cu aer cald unde faci mâncarea fara pic de ulei prin intermediul aerului fierbinte)
Ce mâncăruri faceți la ele sau ce mărci aveți?
Eu am un Power Air Fryer XL de la Mediashop dar am văzut că multe branduri cunoscute comercializeaxa astfel de produse.
Sunteți mulțumit de produs? Mâncați mai sănătos fără ulei?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu exista fara un pic de ulei, tot trebuie sa pulverizezi puțin, astfel că dacă faci cartofi prăjiți vor ieși uscați și arși.
Luna aceasta voi cumpăra Air Fryer Philips XXL cu capacitatea de 7, 2litri.