| Hedisan_Maria-daniela_1998 a întrebat:

Cine are nr lui Vlad Gherman si Cristina ciobanasu? Daca il aveti sa mi-l dati va rog.dau funda...

18 răspunsuri:
| Iubareata22 a răspuns:

Nu-pi pot da numarul lor de telefon (nu le am) crying Insa iti pot da ID lor de yahoo! happy happy love struck happy happy

Cristina: cristinaciobanasu334@yahoo.com

Vlad: vladgherman542@yahoo.com

Daca vrei iti dau si ID-urile: Alinei Eremia, Alexia Talavutis, Dima Trofim, Dorian Popa, Rapha Tudor, Sore Mihalache.
VREI? Zi pe care le vrei si ti le dau! happy happy

| Andreea_Bianca_1994_DBft a răspuns (pentru Iubareata22):

Da te rog poti sa ne zici id lui dorian, alexiei, aline si rapha :*

| Iubareata22 a răspuns (pentru Andreea_Bianca_1994_DBft):

Sigur! Doar ca Alina are 2 conturi. Le vrei pe ambele sau pe cel care intra mai des? Iar problema asta e si la Criss si la Vlad

| deny2013 a răspuns:

Nu e numarul lui.Nu raspunde!

| 99maria a răspuns:

Vlad : 0753487610 dar a cristinei nu il am eu am mers in vizita la un unchi si am stat in vazanta acolo iar dreot cadou de craciun m-au dus pe platourile de filmare la pariu cu viata iar unchiul meu se cunostea cu aia de acolo si mi-a dat nr lu Vlad doar atat. funda? te rog

| ralu128 a răspuns (pentru 99maria):

Da acesta e numarul

| Love_Dede_1997 a răspuns (pentru 99maria):

Eu il am pe al lui adevaratul

| cosminasss a răspuns:

Pe bune e numarul lui?

| Parva_Adriana_1993 a răspuns (pentru cosminasss):

Da e numarul lui pentru ca si eu am sunat si mi-a raspuns

| Parva_Adriana_1993 a răspuns:

Vlad ghreman 0753487610

| Coroliuc_Daria_1991 a răspuns:

0753487610-Vlad
Dar al alinei il are cineva?

| ralu128 a răspuns:

Am numarul tuturor din lala band dar din pacate cand am fost dupa terminarea unui concert am fost la ei si le-am cerut numerele.Scuze dar nu le pot da vor avea probleme cu productia si nu vreti ca LALA BAND sa se destrame.sunt prietena cu toti vorbesc cu ei la telefon ore intregi ne-am intalnit la un suc am fost la Cristina acasa poate nu ma credeti nu aveti decat dar asa e.imi pare rau dar nu vil pot da

| zzzLoLzzMary a răspuns (pentru ralu128):

Mdeaa. Siguur...straight face

| Andreea_Bianca_1994_DBft a răspuns (pentru ralu128):

Nu te cred

| Coroliuc_Daria_1991 a răspuns (pentru ralu128):

Te rog

| Coroliuc_Daria_1991 a răspuns (pentru ralu128):

+40753487610

| Alexuța_Ale_2001 a răspuns:

Dar al alinei îl are cineva și dacă da mil dă și mie unpic?