| CrazZy_2597 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Next top model?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Cred ca pan` la urma Roxana, desi voiam sa fie emma, dar ea e copilaroasa si nu prea serioasa, iar madalina, dupa spusele hair`stylistului lauret, nu e tocmai potrivitahappy

6 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Nu se stie cu exactitate cine va castiga, pentru ca se poate intampla orice. Dar eu una as dori sa castige "blonda'"laughing. Haide Madalina!happy

| mihaela31 a răspuns:

Cred ca Madalina.

| ioanaabt a răspuns:

Eu cred ca Ema, deoarece e si mai mica si cred ca are snase, dar mie mi-ar placea foarte mult ca Roxana sa fie castigatoarea!

| Cineva3 a răspuns:

Emma sigur castiga ca Madalina nu e destul de draguta Emma castiga (Soricelul)laughing

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Nimeni nu poate sti decat Catalin Botezatu. Oricum eu tin cu Madalina!
PWP kiss

| iustii21 a răspuns:

Sper sa fie castigatoare Roxana, desi cred ca Madalina va castiga. Oare de ce de fiecare data pe ea o pune personajul principal la toate colectiile? Parerea meabatting eyelashesFiecare cu a lui. Funda?batting eyelashes