| Cineva! a întrebat:

Cine cumpara produsele handmade[ce fel de oameni; ma refer la personalitate]. Voi apreciati aceste produse? De ce?

Răspuns Câştigător
| zeenath a răspuns:

Cine le cumpara? Toti cei iubitori de handmade, care apreciaza arta si valoarea acelui lucrusor facut cu suflet si multa rabdare! Cei care vor sa iasa din tiparul " mall" sau alte shopuri de gen, unde gasesti 1000 de bratari de acelasi fel! Eu de exemplu ador lucrurile handmade! Sunt medic, creez obiecte handmade ( bijuterii, decoratiuni obiecte, tablouri, sculpturi, mai nou vreau sa imi iau si o masina de cusut big grin ) si imi place sa si cumpar lucrusoare handmade, chiar daca sunt bijuterii sau alte obiecte pe care as putea sa le fac eu, dar doar pentru ca imi place ideea si cineva a lucrat cu drag la ea, o iau! E a mea!big grin

4 răspunsuri:
| lalaliela a răspuns:

Dupa parerea mea, produsele handmade sunt cumparate de oameni care apreciaza intr-adevar lucrul de mana, deci, care au si eu o legatura cu arta.
Si mie-mi plac foarte mult. De ce? tot la legatura cu arta ajung.
peacepeace sign

| viseaza a răspuns:

eu cumpar porduse handmade si fac de asemenea am fost si la un atelier cu vanzare mi se pare ca merita efortu. oamenii care fac astel de lucruri pun suflet si rabdarebig grin

| Zforenta a răspuns:

www.sia-handmade.com intra pe site pentru haine si accesorii handmade