| esproxi a întrebat:

Cine este interesat sa cumpere haine calitate la preturi mici?

2 răspunsuri:
| Adrian1606 a răspuns:

Pune mai multe detalii.Sunt doar haine de femei? Ce felde haine,blugi, camasi, geci?

| esproxi explică (pentru Adrian1606):

Servus, ai dreptate nu am detaliat.Pt barbati am geci de iarna matlasate si material impermeabil super faine pe negru la pretul de 170 ron si bluze alb negru bleumarin la 40 ron bumbac moderne, sunt cum se poarta acum daca esti interesat lasa adresa de email sa-ti trimit poze restul aduc pe comanda.pa