| Maria222222 a întrebat:

Cine imi da si mie un site sigur de unde imi pot lua airpods?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

EMAG?!?
chiar nu ai auzit de el?!?
https://www.emag.ro/search/airpods?ref=effective_search

insa, sincer, eu nu mi-as lua casti Apple, au BASINI in cap in legatura cu "protectia" mea personala, CHIAR DACA EU STIU CE FAC, EI TOTUSI STIU MUUUUUULT MAI BINE DECAT MINE

iar castile sunt un exemplu absolut:
sunt FOARTE bune daca e liniste
daca e zgomot, atunci sunt o bataie de joc, ca nu mai auzi nimic in ele pentru ca nu au izolare fonica intr-auriculara (acele capacele de cauciuc de la alte casti) iar motivul e:
1. sa nu iti spargi urechile
2. sa auzi ce se intampla in jurul tau si sa nu dea masina peste tine

deci daca sunt in autobuz si urla langa mine cineva (de gen "mamelor din lumea'ntreaga nu lasati copchii pe strada") atunci trebuie sa sufar ca ASA VREA APPLE X(

| morfeo a răspuns:

Ia de pe eMag. Cel mai bun site + ca au un pret bun.