| AnonymGirl2017 a întrebat:

Cine imi poate da cel mai ieftin site de pe care sa pot cumpara un incarcator de laptop Asus X55A?

Răspuns Câştigător
| brateibogdan a răspuns:

Cel mai ieftin ar fi sa il cumperi de pe olx (nou) si sa ceri sa faci proba cand il cumperi. E posibil sa gasesti si persoane care ofera garantie.

1 răspuns:
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna, am eu. Ti-l dau gratis cu conditia ca pici de acord sa platesti costul de expediere Germania/Romania. Insa cred ca este mai rentabil sa intri intr-un secondhand sa-ti cauti.