| Mentalist a întrebat:

Cine imi poate recomanda un site de un pot cumpara gantere?

5 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Tocmai, eMAG, mercador OLX, iti sugerez sa le iei dupa tocmai sau OLX este mai ieftine happy daca nu sunt bune si au defecte le poti returna bafta happy

| Mentalist explică (pentru petrescuionut):

Nu au asa ceva pe eMAG.
Altcineva?

| petrescuionut a răspuns:

Olx.ro/hobby-sport-turism/biciclete-fitness/fitness/?q=gantere&gclid=COL_mpWP4L4CFS3HtAod8W8Apw uite ma ia de aici

| Mentalist explică (pentru petrescuionut):

Chiar nu stiam sa dau search. De ce crezi ca am pomenit de eMAG mai sus? Eu vreau sa le cumpar noi.

| petrescuionut a răspuns:

Ba noi sti cat sunt alea intra frate pe www.gantere.ro si gasesti acolo noi