| denisTiky a întrebat:

Cine imi recomanda un scaun de birou pana in 700-800 de lei decent? Stau foarte mult timp la calculator si am un scaun de toata mizeria. As vrea ceva frumos, nu e neaparat de gaming dar as vrea sa pot sta pe el bine si sa nu imi afecteze postura coloanei. De multe ori cand stau la calculator simt undeva pe la jumatatea coloanei pe partea ei dreapta o caldura ciudata. Nu ma doare asa tare dar banuiesc ca nu e bine, cred ca ma va afecta pe viitor.
Funda!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie atatia bani. Uite o solutie: http://bit.ly/37naGQS
si alta solutie (mai ieftina): http://bit.ly/37naSQ6

| denisTiky explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult, cred ca am sa il comand pe primul

| Gigi777 a răspuns:

Poti sa faci exercitii in fiecare dimineata pentru indreptarea posturei care le gasesti pe internet.Nu trebuie sa-ti irosesti banii pe scaune, s-ar putea sa ai nevoie de acesti bani in alte episoade ale vietii. Este destul ca scaunul sa aiba spatar. Incearca sa nu stai tot timpul pe scaun si sa mai faci miscare. Sanatate!