| patratzel a întrebat:

Cine ma lamureste si pe mine cu ofertele de la mini prix? Am vazut intr'o zi ca erau preturile la jumatete de pret...alta data hainele la copii erau reduse, alta data alta oferta, si tot asa...cum pot afla dinainte ce oferte vor fii? Exista unde un program, sau aflii doar la fata locului? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista program in primele zile sunt la pret intreg pe urma sunt la pret redus, fiecare magazin are un alt program asa ca du-te si intreaba.

| alexandra_7131 a răspuns:

Matusa mea lucreaza acolo, ofertele se schimba la zi sau poate chiar doua :X