| anonim_4396 a întrebat:

Cine si-a cumparat tricouri cu trupe rock de pe http://www.maniacmusic.ro/? Este adevarat ca tricourile nu prea sunt imprimate bine(adica au o culoare cam stearsa)? Asta a fost concluzia mea cand am vazut imaginile. E urgent!

Răspuns Câştigător
| Maya_3468 a răspuns:

Buna Loryanna.Eu mi-am cumparat acum 2 luni un tricou cu Tokio Hotel 4 insigne si un lant de pe maniacmusic si sa stii ca tricoul arata destul de bine fi atenta la marime ca eu l-am luat putin mai mare din greseala dar oricum e ok.Insignele au fost cele care m-au nemultumit. Erau sterse intr-adevar dar si prea mari.
Succes! [funda?]

1 răspuns:
| RhoddyS a răspuns:

Ms :* dar am ajuns la concluzia ca mai bine imi cumpar de pe bestial. am o prietena care si-a comandat de acolo tricouri si sunt foarte frumoase.