| calugaruandreea a întrebat:

Cine stie ceva site-uri gen ocazii sau esbay? din Japonia, China sau America? sa-u orice alt site pe care gasesc orice fel de produse si chestii la preturi accesibile?

Răspuns Câştigător
| xJess a răspuns:

Eu am gasit recent un site, dar de la noi, unde preturile sunt chiar la jumatate de pret fata de cel din magazine, iar transportul este gratuit la o comanda de peste 200 lei :D
site : www.kurtmann.ro

9 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| calugaruandreea explică (pentru DutzyX):

Asta il stiusad

| DutzyX a răspuns (pentru calugaruandreea):

Atunci incearca aici, sunt preturi acceptabile
www.miniprix.com
www.zenda.ro

| DutzyX a răspuns (pentru calugaruandreea):

Pardon.
www.miniprix.ro
:D

| mihai19d a răspuns:

Poti sa te uiti si pe www.top-oferte.com

| w1zard a răspuns:

Buna, poti sa te mai uiti si pe http://www.hainedefirma.eu

| er0rr a răspuns:

Incerca-l cu incredere, am comandat de nenumarate ori nu exista probleme, doar ca ai grija ca unele produse pot avea acelasi pret de pe piata, dar unele sunt avantajoase.
http://www.dealextreme.com/

| calugaruandreea explică (pentru er0rr):

Da ceva de genu cauthappy si transportul cat e? si in cat timp ajunge comanda? mai stii si altfel de siteuri? cam tot in genu asta?