| Dreezy a întrebat:

Cine stie stie-uri de haine online. sa nu fie chiar scumpe. nu vreau neaparat sa fie de firma, ma intereseaza sa aiba model frumos (in special tricouri)

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna, incearca pe www.hainedevis.ro!
REDUCERI DE 70%
Succes!

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100003585772209 aici gasesti multe produse frumoase, in special tricouri ca ai zis ca ai vrea, cu uuulte modele si la preturi mici:D eu mi-am luat de acolo multe chestii si sunt f multumita:) are oferte si preturi mici. o zi buna!

| AnkuAnkutzza a răspuns:

*sunt de damabig grin

| iuliamar a răspuns:

Sal, eu am luat cadou pentru sotul meu, un tricou foarte frumos de aici http://topbrandstate.ro/17-tricouri este original si este adus din sua.

| dexta a răspuns:

Super preturi pe amandoua.
www.miniprix.ro

www.ffashion.ro