| Kid_4219 a întrebat:

Cine stie un link unde pot vedea catalogul Avon online? Si... daca faci comanda online, cam cat costa transportul pentru produsele Avon sau Oriflame (stand la 10 km de Bucuresti)?

Răspuns Câştigător
| mihaelamiki96 a răspuns:

Pai din cate stiu eu costa 7 lei livrarea (produse oriflame) iar comanda trebuie sa fie peste 50 de lei, comanda se da online uite mai multe detalii aici http://ro.oriflame.com/customer-service/show.jhtml?tag=Deliverytimeandcost, daca te intereseaza sa devi reprezentant oriflame uite id meu : mysumyhaela si vb mai multe pe mess, castigi intre 23% si 40% in functie de comanda adica de ex daca ai comanda de 500 de lei tie iti raman 200 de lei (adica 40%)...

1 răspuns:
| C8PILUcool a răspuns:

Gratis transportul daca ai comanda de peste 4 mil.dar trebuie sa fii inscrisa, si cataloagele le gasesti pe avon.ro tongue