| Adelina16 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi cub rubik 2x2x2 sau 4x4x4 in judetul Bistrita-Nasaud? FUNDA P.s: Daca ati auzit big grin, un magazin aproape de localitatea Maieru.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

In zona ta, nu, dar poti incerca aici:
http://www.shopspider.ro/......dis93.html

| zBogDDy a răspuns:

Cauta pe eMAG,sunt preturi foarte mici, obiectele sunt noi, si la cele mai multe ofera si garantie, transportul se face prin curier sau posta, si daca nu iti convine obiectul iti returneaza banii inapoi! Si deasemnea nu e neaparat sa-ti faci un cont.