| George3412 a întrebat:

Cineva care a dat recent comanda pe Pcgarage? Am dat luni comanda si din 10 produse doar unul era în stoc furnizor. Au spus ca acel produs va ajunge joi (ieri) si nu a ajuns se pare. Le-am dat ieri seara mesaj sa întreb dacă a ajuns dar probabil consultantul de la vânzari isi terminase programul. Întrebarea mea e cam in cat timp ar trebui sa vina o comanda în perioada asta? Cu Covid si chestii. Funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile vin inatrziate, asta este clar si logic in perioada asta.
Da ce-i atata graba, sa dai mesaje seara cand nu munceste nimeni? Oricum vineri a fost 1 Mai si pana Luni, nu-i nimeni la munca.
Mesajul primit era de la un program automat, nu de la curier si nici de la vanzator. Ai rabdare, ca va veni candva saptamana viitoare!

| George3412 explică (pentru Violleta2022):

Am dat mesajul joi pe la 8 si abia dupa am realizat ca probabil nu mai e nimeni la munca laughing)) nu am mai făcut comenzi online atât de mari si sunt un pic speriat. Mulțumesc de răspuns

1 răspuns: