| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Cineva interesat sa cumpere diferite carti, jucarii, haine, fuste de firma, body h&m rosu de seara elegant, sepci, caciula Meli Melo, camasa patratele, bluza dungi, tricouri de stat prin casa, pantaloni pentru sky copii, bluze copii?
Dau funda nu stiu... oricui consider ca e destul de dragut/a! HAINELE SI TOT CE TINE DE FASHION sunt pentru fete!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai da locatia si marimile hainelor, poate ai avea ceva sanse...

Cine-ti va cumpara niste haine, din celalalt capat al tarii, daca poate cumpara cu cativa lei la magazinul 2. nd hand de la coltul strazii? Mai bine fa le cadou!
http://www.lucrurigratis.ro

| GeorgianaDiaconu explică (pentru Bula):

Marime M, L, S, Xs. sunt din Ploiesti dar trimit curierul oriunde ar fi in tara!

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca pe olx.ro!