| heAdgN a întrebat:

COmenziile de pe ebay.com in cat timp ajung in Romania? Si cam cat costa transportul?happy
Cum ar fi o carcasa pentru telefon.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dureaza in jur de 3 saptamani si vei vedea cand comanzi produsul cat costa transportul

| Blacky6 a răspuns:

Comenzile din strainatate dureaza foarte mult timp, te vei plictisi de la atat asteptat, eu iti recomand sa-ti iei carcasa de pe un site gen eMag, Cel.ro...toate cele bune!

| heAdgN explică (pentru Blacky6):

Daca nu sunt modele cum sunt acolo ce sa iau de pe eMAG? Acolo am gasit modele deosebite.