| veronica_nicolae a întrebat:

Copilul meu e innebunit dupa spiderman si batman, incat ar fi in stare sa poarte putinile haine cu ei pana s-ar rupe. As vrea sa ii mai cumpar, insa nu gasesc la preturi decente. Stiu ca astea sunt cu licenta...dar parca preade tot. Voi ce site-uri imi recomandati? Stiti magazine online care au asemenea produce la preturi acceptabile?

1 răspuns:
| ILoveCringe4427 a răspuns:

Depinde de ce varsta are, daca vrei ceva ieftin poti sa te duci la magazine de imprimare.

Poti sa mergi cu un model ales sau sa alegeti unul la magazin si sa va puna un model pe tricou.

Poti astfel sa faci rost de un tricou chiar la 15-20 de lei, daca vreti ceva mai fain sunt care fac chiar modele tesute.