| curiosulluipeste a întrebat:

Crearea de site-uri este grea? Intreb pentru ca as vrea si eu ca sa am propriul magazin virtual (sa vand lucruri hand made). Orice sfat este binevenit.

3 răspunsuri:
| Ioana_9918 a răspuns:

Poti sa folosesti https://www.breslo.ro/ petru a vinde lucruri hand made

| Radu201828 a răspuns:

Daca vrei sa il faci tu de la 0 in html este destul de greu pana inveti. Poti folosi o platforma ajutatoare sau sa angajezi pe cineva sa se ocupe de partea tehnica a site-ului.

| FoarteCreativ a răspuns:

Salut in primul rand!
Eu te sfatuiesc ca sa ramai la placerea ta de a crea lucruri manual si sa ceri ajutorul unui prieten programator pentru a face magazinul ca sa nu-ti bati capul. Auzi. dar de ce n-ai cautat mai intai pe net "agentie de creare site"? Cei ca tine asteapta mura-n gura. Hai ca sa te ajut pana la capat. Uite, eu am cautat pentru tine si am gasit de exemplu https://www.verycreative.ro/, site-urile Wix si Weebly (de care cred ca ai auzit pe You tube in reclame). Cel mai bine e sa apelezi la cunoscatori. Sa-mi zici daca mai ai neclaritati bine?