| anonim346575 a întrebat:

Credeti ca pot lua teapa pe okazii.ro cu niste gantere vreau sa comand ce parere aveti tipul are 1300+calificative pozitive 19 negative si 17 neutre ce parere aveti pot lua teapa (ganterele au 40kg amandoua

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu iti iei teapa.

Are un rating excelent.

| Biggiesan a răspuns:

Nu tot ce zboară se mănâncă pe net, însă trebuie să ai încredere, că nu vei primi vreo valoare deosebită, sunt niște fiare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Chiar nu poți să știi ce cumperi. Te poți duce la un shop special pentru așa ceva și îți poți achiziționa de acolo ceea ce dorești. Dacă ai încredere, poți comanda liniștit. O seară bună!

| Cezar a răspuns:

Nu cred ca iei teapa.Dar cred ca te va costa mult, la transport deoarece sunt grele! Am facut vreo 4-5 comenzi de pe okazii cu asemenea califcative la cei care am comandat si mi-a ajuns. Daca iti da teapa, poti sa il reportezi in primul rand la politie si al doilea rand pe pagina de pe okazii!

| skirlex a răspuns:

Nu iei frate teapa am comandat multe de multi si nu aveau asa multe calificative ca cel de fata bafta big grin

| Okaziiro a răspuns:

Salut ionut_2786, Poti sti ca vanzatorul este unul de incredere datorita numarului mare de calificative pozitive pe care le-a primit. Daca esti din Bucuresti, poti alege sa ridici coletul de la Punctul de Livrare Okazii.ro din Baneasa Shopping City. Mai multe informatii despre "Punctul de Livrare" poti afla aici: http://bit.ly/12j7Yqo. Daca mai ai nevoie si de alte informatii ne gasesti aici: 0374652944. O zi placuta!

| ℓσяєภยş a răspuns:

Nu iei teapa, eu de pe okazii.ro mi-am luat niste conversi si un lantisor, deci nu.

| skrtelmrs a răspuns:

Ce dracu teapa sa-ti iei laughing...simti si tu cand primesti coletul, sau aia cu garantie de livrare.

| mariap2011 a răspuns:

Nu ai cum sa iei teapa pe okazii.ro daca stii sa citesti.
pe langa calificative, tb sa alegi produse cu garantie de livrare. asa esti sigur ca timp de 3 zile poti sa returnezi coletul si sa iti primesti toti banii inapoi daca produsul cumparat nu a fost conform anuntului.
in plus, dk esti din Bucuresti, alege punctul de livrare si vezi pe loc ce-ai comandat si ce-ai primit.
toate produsele ridicate de la punctul de livrare au automat si garantie de livrare, deci si aceleasi beneficii happy

| Roby14 a răspuns:

Eu spun sa nu te increzi in shooping-ul pe net, mai ales pe Okazii.ro. Incearca sa cumperi de la magazine, e mai sigur. Sa nu iei teapa happy