| StrangerInAStrangeLand a întrebat:

Credeti ca sunt okay bocancii aceia de pe Gotica care au botul intarit cu otel? E posibil sa te jeneze la unghii din cauza faptului ca sunt prea tari?

2 răspunsuri:
| ReluWood a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu. Daca afli ceva info sa postezi si aici. Intelesesem ca iarna nu prea sunt caldurosi, mai ales in partea din fata, din cauza otelului, iti cam degera degetele straight face

| StrangerInAStrangeLand explică (pentru ReluWood):

Pai, din ce am auzit parerile sunt impartite. Cica ar fi destul de grei... Nu stiu ce sa zic. Singurul motiv pentru care voiam sa ii iau este pentru ca aveau si pe galben laughing)
Dar am cam renuntat la idee pentru moment.