| Lacramioara_6794 a întrebat:

Cu ce fel de rochii sau ce tinute ati avut voi la banchetul din clasa a 8 a (fetele)?

Răspuns Câştigător
| A_5617 a răspuns:

Pai o rochita pana la genunchi, mulata pe corp, de preferinta culorile: negru/alb/gri...Sau combinate. Depinde ce iti place tie.

10 răspunsuri:
| Ðida a răspuns:

Eu o sa ma imbrac gen http://cdn.buzznet.com/......deo-05.jpg
rochia mea e asemanatoare.

| Romancutza a răspuns:

Eu mi-am cumparat-o on-line
file:///C:/Users/flore%20lidia/Pictures/970-3.jpg

| Elle a răspuns:

Eu am avut o rochie asemanatoare ca aceasta : http://www.perfectlady.ro/gal_oferte/736.jpg

| Nimic special a răspuns:

Ar fi mai marfa sa-ti iei o rochita colorata, dar sa nu exagerezi cu, culorile. Acum depinde ce-ti place tie si cu ce iti sta bine.

| Kitty a răspuns:

Eu am o rochie alba cu auriu, sandale negre si bijuterii finutze.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

O rochita pana la genunchi maro cu decolteu asa mai adanc ...pantofiori maro tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Model de rochii de banchet http://www.styleandthecity.ro/rochii-scurte-pentru-banchet

| N0 nAmE a răspuns:

Pai si eu is a8a si mi-am luat o rochita pana la genunchi, neagra cu roz, niste sandalute negre si un plic negru.accesorii mai finute.

| lady_8865 a răspuns:

Am o rochita roz cu decolteu in V din satin roz. Are talie prelungita dupa care vine tiul dar nu suprapus. doar un rand care sa fie cu 20 cm deasupra genunchilor. in picioare o pereche de sandalute roz. si un plichappy