| Ccosmmin a întrebat:

Cu ce parfum dau cei de la vagabond studio pe haine (cine a lucrat acolo sau cunoște)?
Am comandat ceva haine de la iei și mirosea parfumul de pe ele excelent...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acela nu este parfum, ci o substanta chimica sau posibil balsam de rufe, cu care se impregneaza materialele, inainte sa fie confectionate.

| relian a răspuns:

Nu stiu cu ce parfum dau aia,nici nu stiu ce firma este aia,dar stiu despre ce vorbesti,asa sunt si hainele de la Abercrombie&Fitch recunosteai si magazinu din tot mallu dupa cum miroasea.
Aia au un parfum ce il ardeau in magazin,aveau ceva lamapi speciale,am fost de fata,stiu si ce parfum au aia, iar mie personal si alte cateva persoane cunoscute au zis ca parfum ca ala nu mai este, singurul dezavantaj e ca nu tine, nu persista mult timp.

Daca cauti pe net Abercrombie&Fitch o sa vezi despre ce vorbesc si daca cauti la ei la parfumuri vezi Fierce Cologne, ala e cel mai tare, cu ala dadeau peste haine in magazine si ardeau sus la tavan sa miroase in tot magazinu.

Vagabond asta ce zici tu nu stiu ca nu mai locuiesc in RO dar banui ca au si aia un parfum al lor.
Incearca parfumul asta ce zic eu si dupa sa spui cum ti se pare.Este cam foarte scump laughing dar macar sa vezi cum e merita.
Pe mine ma pun aia din RO de acasa,rude din RO sa le cumpar de aici parfum de asta ce zic eu,pentru ca au vazut cum e de la mine cand am fost acolo in vacanta am avut la mine.
Mie personal asa mi se pare,mai bun ca asta nu exista, iar eu ma dau rar cu parfumuri, dar le miros pe la mall cas sute de branduri, doar ca asta Abercrombie se vinde numai la maqazinele lor, nu il gasesti oriunde, nu stiu de ce.Si femeile au spus cai super, unele femei il folosecc desi este pentru barbati laughing
In magazinele astora eu ii vad personal cum dau cu parfum peste haine, angajatii asa dau din cand in cand, chiar am oprito pe una si zic stai asa arata si mie ce parfum dai.Mia aratat era asta Pierce dar avea ditai sticla laughing sticle f mari care nu-s la vanzare dar is special pentru a da peste haine si pentru a le arde.

| LeCaras a răspuns:

Eau de sărăkeză.