| wannabe a întrebat:

Cu ce sa le servesc sau ce sa le dau colegelor mele de clasa de 8 martie? [ cls a X-a] voi ce a-ti astepta sa primiti?

Răspuns Câştigător
| Green a răspuns:

Cumpara-le cate un fir de zambila fiecareia sau un buchetel de ghiocei sau daca vrei sa le placa, ia-le cate un fir de lalea.
Crede-ma se vor bucura happy

8 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Cuma m 23 de baieti in clasa ma astept de la ei la un ursulet mare si un trandafir:X

| Razvan a răspuns:

Pai mai mult ca sigur o sa primesc un morman de florilaughing
N-as vrea sa primesc nimic deosebithee hee

| imiplacemov a răspuns:

O floare sau o bratara.

| oana1405 a răspuns:

Poi daca vrei ceva sa le placa eu as zice sa le iei flori pentru ca florile sunt pe placul tuturor sau o bratara, niste margele, cercei...pe mine m-ar impresiona lucrurile acestea

| medex3 a răspuns:

Auzi. nu mai duce balarii la scoala laughing. Oricum eu sunt satula de elewaiting x_x. nici nu mai am loc in casa sa pun un picior ca dau de flori. O ciocolata. e buna=p~

| Ea12345 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc ceva simbolic, de exemplu o floare. Poti cumpara zambile sau garoafe, nu sunt asa scumpe.Eu as aprecia oricum gestul. happy

| D A R i U t S s A a răspuns:

Eu stiam.adica asa este traditia.
cadouri de 8 martie se ia la femeile care au copii.deci femei in toata regula :-|
mai bine i'ai un cadou mamei. bunici thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori.