| teroalex008 a întrebat:

Cum ajung la ``Sun plaza Shooping Center``? De exemplu sunt la statia de metrou Piata Sudului, de acolo cum ajung? happy Funda si mersi

2 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Pai e super aproape de statia de metrou, cand iesi de la metrou te uiti in jurul tau si il vezi. Plus ca s-a facut o cale de acces direct de la metrou spre mall.

| Aero a răspuns:

Ce tare! Stiai ca Piata Sudului e singura statie de metrou ce comunica printr-un pasaj cu mall-ul? Nici nu e nevoie sa iesi afara(la suprafata)! Vezi ca sunt indicatoare/pancarte, cum treci de bariera. Te descurci!