| alexsneks22 a întrebat:

Cum anulez o cerere de retur pe mediagalaxy? Cu mesaj online daca stiti cum... dau funda...

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Daca formularul/site-ul lor nu permite, atunci singura solutie e telefon, insa in orice caz, cat timp nu te duci cu produsul inapoi e clar ca nu au cum sa faca retur

TOTUSI, da-le telefon, nu e mare lucru si nu are ce sa strice, DELOC!

3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Eu cand am avut o preoblema am sunat la ei, cel mai bine asa, te indruma ei.

| alexsneks22 explică (pentru ziftode):

Aata inseamna ca mi-a aprobat cererea? Sau mai intai trebuie ei sa o accepte?

| ziftode a răspuns (pentru alexsneks22):

Nu stiu, nu cumpar de la mediagalaxy decat ocazional, si nu am facut niciodata retur, nu stiu politica, regulile facute de ei, s-a.m.d. si imi e lene sa caut pentru tine, ti-am dat niste generalitati, din care cel mai important si universal valabil e: DA TELEFON, asa rezolvi TOT, iar mie nu mi se pare mare lucru sa dau un telefon... asadar:

e asa de greu sa dai un telefon?!?