| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea participa la targurile vintage? Am o gramada de hainute pe care as vreasa le vand...

2 răspunsuri:
| alexam a răspuns:

Depinde din ce oras esti, ori on line, cum zice friedacaa, ori in targul din oras, ce se organizeaza sambata sau duminica! Platesti o taxa ca intri cu marfa, in functie de cata ai ( daca ai un rucsac, sau o masina plina! ) si vinzi cat si ce te tine! Si eu mai cumpar hainute faine din targ sau SH-uri uneori! big grin Imi vinzi si mie? Serios vorbesc... Marimea S sau M port...

| friedaka a răspuns:

Intra aici:
http://vintageloverspub.blogspot.com/
si cere amanunte. Ar trebui sa stie datorita specificului blogului.