| Parisblue a întrebat:

Cum e in Afi palace cotroceni? care sunt preturile?
funda!

Răspuns Câştigător
| bvampeires a răspuns:

In AfiPalace Cotroceni este foarte frumos, merita sa te plimbi prin magazine, dar acum depinde si de magazine, fiindca s-au pus hainele de sezonul asta sunt preturi destul de mari. Preturile la fast food sunt moderate daca pot spune astfel, la farmacii bune, la market acceptabile, la locuri de joaca destul de mult, iar la cinema variaza in functie de film sunt de obicei preturi trecute de 17 lei. Cred ca asta ar fi tot ce este in AfiPalace Cotroceni. Bye happy

5 răspunsuri:
| 1fluturas a răspuns:

Magazinele care functioneaza in AFI Cotroceni au aceleasi preturi ca si in alte complexe, asta tine de politica firmei respective. Chiar si in alte localitati firma mentine aceleasi preturi.

| CoquineNoire a răspuns:

Preturile sunt la fel ca in orice mall,pentru ca sunt aceleasi magazine de haine etc.(cu unele in plus sau in minus)
si avand in vedere ca este foarte mare,dotat cu cinema de ultima generatie, patinoar etc., sunt mai scumpe putin.

| LondoneseCat a răspuns:

Eu sincer nu ma dau in vant dupa Afi, cat despre pretul sunt aceleasi ca in toate mall'urile caci, in fond sunt cam aceleasi magazine.In afara de desingnul interior al magazinului laughing nu prea dai pe spate. funda?:*

| mynameiselena a răspuns:

Ca in orice mall normal

| meliomeli a răspuns:

E foooooooarte mare, unele produse sunt foarte scumpe dar unele sunt asa si asa! happy funda?