| Tedy333 a întrebat:

Cum gasesc masca ca a lui keed?

5 răspunsuri:
| BogdanDavidZ a răspuns:

Salut, masti ca a lui Keed gasesti pe Amazon, dar si el a spus ca sta mult sa isi gaseasca masti, trebuie sa cauti ceva daca vrei masca exact ca a lui dar totusi in stilul lui pe Amazon

| gheorgheandreea28 a răspuns (pentru BogdanDavidZ):

Păi mai exact, cum să scriu ca să îmi dea măști ca ale lui?

| BogdanDavidZ a răspuns (pentru gheorgheandreea28):

Https://www.amazon.com/gp/aw/s/ref=is_s_ss_i_0_13? k=sanitary+mask&sprefix=sanitary+mask

Dai scroll ca o sa gasesti tu :)

| BogdanDavidZ a răspuns (pentru gheorgheandreea28):

Oh, nu merge site-ul. Intra pe amazon si cauta sanitary mask

| veraa1234 a răspuns:

Gasesti la orice farmacie cate vrei. Dar saii precizezi farmaciste/farmacistului ca vrei dun aia speciala de medici nu una anti-gripala. Caci aia de medici e ca a lui Keed. Cealalta e din aia albastra. Bafta.