| Teodor26 a întrebat:

Cum îi conving pe ai mei să-mi ia un j5 2017?

Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| N2cu12345 a răspuns:

IDK incearca sa te milogesti si incearca sa Ii ajuti la lucru sa vada ca esti demn de acest telefon si mai zi ca mobilul tau este stricat si ai sanse sa iti ia si mai vezi cand e oferta la acest telefon fiind sansa ta
Funda

| Teodor26 explică (pentru N2cu12345):

Merci. M-ai ajutat!
O să-l primesc mâine.☺

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Le zici sa iti dea de munca si sa te plateasca si muncesti pana strangi banii de telefon.

| marimarya a răspuns:

Http://bit.ly/BlackFriday-iHunt eu iti recomand un telefon de aici, sunt mai bune si mai ieftine