| Bbyw a întrebat:

Cum imi dau seama daca un aparat foto/camera foto este de calitate si face poze clare?

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Iti dai seama de la o simpla privire a aparatului.
Dar te poti uite si la claritatea imagini
Daca nu poti inca face poze el trebuie sa aiba pe undeva in interior o rexzolutie ( exemplu fictiv 25x14 )
cauta acel ceva si daca este mare inseamna ca aparatul foto /video este bun big grin
FUNDA?

| Bbyw explică (pentru BuGz):

Si care este rezolutia medie, adica cat decat buna?

8 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Te uiti la rezolutie

| Bbyw explică (pentru Chαяtreux):

Si care este rezolutia medie, adica sa fie cat decat buna?

| Chαяtreux a răspuns (pentru Bbyw):

Eu am un aparat cu 12 megapixeli, si sincera sa fiu sunt multumita la banii pe care i-am dat. (4.000 lei)

| BuGz a răspuns:

De retinut este faptul ca 3 megapixeli sunt ideali pentru fotografii maxime de 13x18cm iar 4-5megapixeli sunt necesari pentru fotografii A4.

| BuGz a răspuns:

Acum depinde si de aparat
Daca are cu cat mai multi Mp pe el cu atat este mai bun

| Bbyw explică (pentru BuGz):

Dar dupa parerea ta modelul de la Fujifilm C20 este bun?

| BuGz a răspuns (pentru Bbyw):

Este buna dar dupa parerea mea ar trebui sa cumperi un Aparat foto digital Fujifilm FinePix AX550, 16MP, Black.
Il gasesti aici : http://www.emag.ro/......EW16TBBBM/
1. plata e usor de facut 9 o dai cand a venit produsul )
2.livrare la domicilui
3.costuri foarte mici de livrare
Bafta!