| petrealexandru a întrebat:

Cum imi pot face o bagheta ca a lui justin russo din magicieni din waverly place? Dau funda pentru cel mai rapid raspuns!

6 răspunsuri:
| Florinaa123 a răspuns:

Incearca dintr o bucata de plastic, carton pe care o infasori in ceva material colorat sau cum vrei tu.

| paulpetrolistu a răspuns:

Pai un ziar pe care il colorezi si bagi ceva in ziarul ala ca sa fie dreapta si chestii de genul asta!

| Cristian_Bogdan_2001 a răspuns:

Pai... uitete la art-atack si acolo vazi toate

| bodanflorin a răspuns:

Ia o bucata de hartie sau ziar o faci sul..si apoi pui putin lipic si apoi o colorezi...si pe urma magie!

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Incearca dintr o bucata de plastic, carton pe care o infasori in ceva material colorat sau cu niste sclipici.Cred ca ar iesi bine! big grin

| Michael8Black a răspuns:

Vand eu una autentica de la Noble Collection:
https://www.okazii.ro/......a184197592