| Anonymus3000 a întrebat:

Cum iti dai seama daca unii adidasi sunt de sala si alti nu? care e diferenta? ca vreau sa imi iau niste adidasi de sala care sa nu alunece si vreau sa stiu cam cum arata sper ca ati inteles ce am zis

2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Te referi la sala de forta nu?
Ar trebui sa iti iei o pereche comfortabila, in care te simti tu bine, si crezi ca ai putea sa iti desfasori activitate fizica respectiva, iti recomand o pereche de Nike Darts, daca ai finante, baga in ei frate, caci sunt foarte buni pentru sport in general, pe mine nu m-au dezamagit big grin.

| filaret03 a răspuns:

Pei pentru la sala iti trebuie cu talpa subtire. daca vrei sa iti iei mai bine ia-ti tenisi cu talpa subtire ca aia sunt buni ca dai tare cu picioru in minge si alergi mai rpd.aia cu talpa groasa is prea grei si nu poti sa fugi.