| Mariusflorin2341 a întrebat:

Cum pot anula o Returnare de la eMag?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci, ai comandat, ai returnat și acum vrei returnarea returnată înapoi?

| Mariusflorin2341 explică (pentru sadrian46):

Da m-am razgandit nu mai vreau sa il returnez ai vreo idee cum sa fac asta laughing))

| sadrian46 a răspuns (pentru Mariusflorin2341):

Depinde în ce stadiu ești cu procesul de returnare.
Dacă obiectul este încă la tine, să contactezi serviciul lor de customer service telefonic și să explici situația. Este și aceasta o situație pertinentă, unui client i se poate întâmpla și așa.
Ei asta doresc ca dta să păstrezi obiectul și să nu ceri banii înapoi.
Funcționarul lor îți va spune cum să procedezi.